Cała naprzód w przyszłość! Jako firma dystrybucyjna o ugruntowanej pozycji w Niemczech z klientami na całym świecie, ConCab kabel GmbH doskonale pasuje do Grupy Cable Connectivity, jednego z wiodących dostawców kabli i gotowych systemów kablowych. ConCab kabel wnosi do grupy kolejne 35 lat wiedzy i doświadczenia w zakresie kabli przemysłowych i akcesoriów. Silne dopasowanie strategiczne będzie bardzo korzystne dla naszych klientów i partnerów biznesowych.

Oświadczenie Woutera-Jana van der Wurffa, prezesa zarządu Cable Connectivity Group:
„Jesteśmy bardzo dumni, że możemy powitać ConCab kabel w Grupie Cable Connectivity. Tym krokiem wzmacniamy naszą zdolność do zapewnienia naszym cenionym klientom najlepszej oferty produktów i usług w zakresie rozwiązań łączności. Marka ConCab bardzo dobrze wpisuje się w naszą strategię bycia wiodącym dostawcą kabli przemysłowych, kabli niestandardowych i systemów łączności dla wymagających środowisk.”

Wypowiedź André Bubolza, CCO Cable Connectivity Group Germany:
„Dzięki zespołowi ConCab i ich produktom zyskujemy bliskość klienta, dalszą różnorodność produktów, szybkość i przede wszystkim indywidualność. Bardzo się cieszymy z tego dodatku i będziemy kontynuować sprawdzoną współpracę.

Grupa Łączności Kablowej

Cable Connectivity Group została założona w 2019 roku i od tego czasu jest postępowym i międzynarodowym graczem na rynku specjalnych kabli i rozwiązań łączności. CCG powstało w wyniku połączenia kilku dobrze prosperujących firm z branży kablowej i łączności. Firma zajmuje się produkcją, dystrybucją i montażem kabli specjalnych oraz wiązek kablowych i akcesoriów.

Produkcja: Produkcja szerokiej gamy specjalnych kabli przemysłowych z Włoch dla klientów w całej Europie – KCIndustrie.
Dystrybucja: Ogólnoświatowa dystrybucja szerokiej gamy specjalnych kabli i akcesoriów kablowych do klientów OEM i hurtowników z kilku lokalizacji w Niemczech, Holandii, Belgii, Włoszech, Polsce, Francji, USA i Chinach – TKD Kabel, Jobarco, Pantaflex, TKD Italia, TKD Polska, HPM, Kaweflex i TKD China.
Montaż: Montaż na zamówienie specjalnych kabli i rozwiązań połączeń kablowych dla klientów OEM na całym świecie.z oddziałami w Holandii, Polsce i Niemczech – Capable, MFI, Schrade Kabeltechnik.