Grupa Łączności Kablowej

Cable Connectivity Group została założona w 2019 roku i od tego czasu jest postępowym i międzynarodowym graczem na rynku specjalnych kabli i rozwiązań łączności. CCG powstało z połączenia kilku dobrze prosperujących firm z branży kablowej i łączności. Firma zajmuje się produkcją, dystrybucją i montażem kabli specjalnych oraz wiązek kablowych i akcesoriów.

W ramach CCG funkcjonują trzy obszary:

  1. Produkcja: Produkcja szerokiej gamy specjalnych kabli z Włoch dla klientów w całej Europie.
  2. Dystrybucja: Firma oferująca wiedzę o wartości dodanej w zakresie kabli i akcesoriów dla klientów hurtowych i OEM w całej Europie, posiadająca biura w Niemczech, Holandii, Włoszech, Polsce i Francji.
  3. Montaż: Indywidualny montaż rozwiązań łączności dla klientów OEM w całej Europie z oddziałami w Holandii, Polsce i Niemczech.

www.cableconnectivitygroup.com

TKD Cable jest częścią CCG

Od lipca 2019 roku jesteśmy częścią CCG jako niemiecki partner dystrybucyjny. Jako specjalista w dziedzinie kabli, w naszych trzech lokalizacjach w Nettetal, Iserlohn i Reutlingen mamy silną i kompletną ofertę produktów dla wszystkich potrzeb klientów na różnych rynkach w zakresie rozwiązań kablowych i łączności.

Nasze cele na najbliższe lata koncentrują się na rozbudowie portfolio w kilku segmentach z obecnymi i nowymi klientami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy w niemieckim zespole, a także dodatkowym liniom produktowym międzynarodowej grupy, w naszej firmie rozpoczyna się nowy rozdział.

Działania w Europie

CCG działa w Holandii (Jobarco, Elspec, Pantaflex, MFI i Capable), Niemczech (TKD Kabel i Schrade Kabeltechnik), Włoszech (TKD Italia i KCI), Polsce (TKD Polska i Schrade Kabeltechnik) i Francji (HPM).