Nasi spec­ja­liści skon­cen­tro­wani są
na potrze­bach każ­dego Kli­enta.

Nasi spec­ja­liści skon­cen­tro­wani są
na potrze­bach każ­dego Kli­enta.

Eksperci od kabli od 1933 roku.

Nasza Grupa Cable Connectivity łączy w sobie know-how i doświadczenie kilku odnoszących sukcesy firm z branży kablowej i CONNECTivity. Jedna z pierwszych firm rozpoczęła swoją działalność w branży kablowej już w 1933 roku. Jako Cable Connectivity Group mamy siedziby w Holandii, Belgii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Francji, Chinach i USA i zajmujemy się produkcją, dystrybucją i montażem kabli specjalnych, wiązek kablowych i akcesoriów.

Schrade Kabeltechnik GmbH | CCG

Dowiedz się więcej o naszej grupie.

Schrade Kabeltechnik GmbH

Cable Connectivity Group

OGÓLNIE

Wytyczne dla naszych działań.

SYSTEM WARTOŚCI
Co szczególnie cenimy

Nasze podstawowe wartości CCG są dla nas ważne. Dlatego też mocno zakorzeniliśmy ją jako część filozofii naszego przedsiębiorstwa. Oferują one znaczącą wartość dodaną nie tylko naszym pracownikom, ale także naszym klientom i partnerom biznesowym.

KODEKS POSTĘPOWANIA
Wszyscy nadajemy na tych samych falach

Tworzymy połączenia. Także wśród ludzi. Nasz Kodeks Postępowania CCG opisuje podstawowe zasady zachowania i gwarantuje, że przez cały czas przestrzegamy naszych wartości.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ
Działamy z czystym sumieniem

W jaki sposób nasze działania korporacyjne wpływają na środowisko, w którym żyjemy? Jaki świat pozostawiamy po sobie przyszłym pokoleniom? Uczyniliśmy „zrównoważony rozwój” integralnym elementem naszych wytycznych korporacyjnych. Odpowiedzialne korzystanie z zasobów jest częścią naszej tożsamości.

Wspólne zwycięstwa.

Poznaj naszych liderów.

Historia naszej firmy

Dziesiątki lat doświadczenia w projektowaniu i technice użytkowej w połączeniu z wyraźną świadomością jakości i środowiska dają naszym klientom pewność, że otrzymają innowacyjne i wysokiej jakości produkty, nawet dla najwyższych wymagań.