Kable mogą robić wiele rzeczy.
Możemy zrobić więcej.

Pasujący kabel i
Rozwiązania kablowe dla Twojego
Wymagania.

Kable mogą robić wiele rzeczy. Możemy zrobić więcej.

Odpowiednie rozwiązania kablowe i przewodowe dla Twoich wymagań.

0
Personel TKD
0
Lokalizacje
0
Artykuł
>0
Zespoły
0%
Zorientowany na klienta

Z Niemiec w szeroki świat.

SCHRADE KABELTECHNIK jest jednym z największych na świecie dostawców kabli, przewodów, gotowych systemów kablowych i akcesoriów kablowych. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów do najróżniejszych zastosowań w niemal wszystkich branżach. Wszystko o kablach, wszystko z jednego źródła.

Dziesięciolecia doświadczeń w projektowaniu i technice użytkowej, w połączeniu z wyraźną świadomością jakości i środowiska, dają naszym klientom pewność, że otrzymają innowacyjne i wysokiej jakości produkty, nawet dla najbardziej wymagających.

Jesteśmy reprezentowani w ponad 40 krajach na świecie z silnymi partnerami. Wierni naszemu motto „Cables in Motion” , każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby Twoje aplikacje były w ciągłym ruchu, a tym samym odnosiły sukcesy ekonomiczne.

Nie możesz znaleźć odpowiedniego kabla w naszym portfolio? Więc porozmawiaj z nami.
Opracowujemy i projektujemy dla Państwa indywidualnie dokładnie takie kable, linie lub systemy, które są dostosowane do Państwa zastosowań.

Silne marki dla silnych kabli

Grupa ds. łączności kablowej.

Cable Connectivity Group an Infinite Electronics jest jednym z wiodących na świecie dostawców kabli, gotowych do podłączenia systemy kablowe i akcesoria kablowe. Naszym celem jest zawsze znalezienie najlepszego możliwego rozwiązania dla naszych klientów. bez względu na to, jak bardzo złożone lub unikalne mogą być Twoje wymagania.

Oferujemy know-how, aby stworzyć bezpieczne i niezawodne połączenia dla szybszego, inteligentniejszego i bardziej zrównoważonego świata.

PRODUKCJA

Produkcja elastycznych kabli niskiego napięcia do zastosowań przemysłowych .Zaawansowana technologia i zorientowany na klienta proces kontroli jakości zdobyłyzaufanie wielu firm w całej Europie .

DYSTRYBUCJA

Światowa dystrybucja szerokiej gamy kabli specjalnych i akcesoriów kablowych do klientów OEM i hurtowników z kilku lokalizacji w Niemczech, Holandii, Belgii, Włoszech ,Polsce i Chinach.

KONFEKCJA

Specyficzne wymagania klientów dotyczące okablowania i montażu stają się coraz bardziej zróżnicowane i niestandardowe .Dla każdego pojedynczego kroku mamy eksperta , którytowarzyszyCi przez cały czas .

Bliskość klienta. Plus od firmy Schrade Kabeltechnik.

Nasz zespół sprzedaży składa się z wysoko zmotywowanych, wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży kablowej. Doradzają w zależności od potrzeb i współpracują z klientami w celu znalezienia najlepszych rozwiązań – nawet w przypadku najtrudniejszych wymagań.

Nasze 3 lokalizacje w Niemczech (Nettetal, Iserlohn i Reutlingen) zapewniają bliskość klienta i szybkie wsparcie. Zapewnia to krótki czas reakcji, np. w przypadku doradztwa technicznego lub przy opracowywaniu ofert.

Schrade w Niemczech
Poznaj nasze
Poznajcie swoje lokalizacje!

Obsługa klienta z Schrade

Znajdź swój
Kontakt

Schrade G na całym świecie
Poznaj nasze
Lokalizacje w całym
Poznaj świat!