Stwórz cyfrowe połączenie.

Nasze e-rozwiązania dla bezpiecznych
i proste procesy.

Stwórz cyfrowe połączenie.

Nasze e-rozwiązania dla bezpiecznych i prostych procesów.

E-SOLUTIONS

Konsekwentnie rozwijamy nasze moduły usług cyfrowych. Korzystaj z bezpiecznych procesów biznesowych poprzez EDI lub zaplanuj nasze rozwiązania w zakresie kabli i przewodów z zatwierdzonymi danymi produktów bezpośrednio dla swoich projektów.

ELEKTRONICZNE FAKTUROWANIE

Ochrona środowiska jest najwyższym priorytetem w TKD | CCG i jest również częścią naszej korporacyjnej wytycznej. Chcielibyśmy również powitać Państwa jako odbiorców faktur elektronicznych, dzięki czemu możemy zmniejszyć zużycie papieru i tonera, a także emisję CO2 spowodowaną transportem pocztowym.

Nasze pozostałe elementy składowe e-Rozwiązań.

EDI, EPLAN i doradztwo w zakresie wideo.

EDI
Skuteczna
wymiana danych

EDI, podobnie jak nasze rozwiązania w zakresie kabli i przewodów, łączy naszą współpracę. Umożliwia on dalsze przetwarzanie naszych dokumentów handlowych niezależnie od systemu ERP i oferuje liczne korzyści.

EPLAN
9000
Artykuł dostępny

Duża część naszej gęsto zaludnionej oferty katalogowej jest dostępna w formacie EPLAN. Dzięki temu projektanci i konstruktorzy pracujący z oprogramowaniem do planowania lub platformą CAE firmy EPLAN mogą jeszcze szybciej realizować powierzone im zadania inżynierskie.

REKLAMA WIDEO
Krótkie dystanse – cyfrowe!

Możemy usiąść i omówić Twoje przypadki użycia w krótkim czasie. Nasi pracownicy przeszli szereg szkoleń i są do Państwa dyspozycji profesjonalnie i cyfrowo.

TKD | CCG SERVICE
Znajdź odpowiedzi za pomocą jednego kliknięcia.

KABEL NA ZAMÓWIENIE
DRUK INDYWIDUALNY
DOSTAWA 24h
ZARZĄDZANIE MAGAZYNEM
DOSTAWY W SYSTEMIE JUST-IN-TIME
DOSTAWA NA CAŁY ŚWIAT
SPRAWDZANIE DOSTĘPNOŚCI