Usługa 360° dla kablówki.

Wielu może produkować, ale tylko my oferujemy najlepszy serwis!

Standardowy kabel według katalogu? Możemy.

Kable na zamówienie, projekty specjalne, nadruki na kablach, montaż? Kochajmy się.
To właśnie wyróżnia nas spośród innych producentów i dystrybutorów kabli: kiedy robi się wyjątkowo, my po prostu zaczynamy.
Nasz zespół jest przygotowany na Państwa specjalne życzenia i ma zawsze na uwadze tylko jedno: perfekcyjny wynik dla Państwa i Państwa wymagań. Dowiedz się więcej o naszych usługach tutaj.

Serwis kablowy

Pozwól nam zainspirować się naszym serwisem kablowym.

CONNECTivity
Rozwiązania montażowe z jednego źródła.

Systemy okablowania stanowią decydującą podstawę niezawodnych procesów operacyjnych – czy to w budowie maszyn, technice automatyzacji, telekomunikacji czy w przemyśle chemicznym, czy to w instalacjach zbiornikowych, w branży audio, wideo i nadawczej czy w technice bezpieczeństwa. Wstępnie zmontowane i gotowe do podłączenia rozwiązania kablowe firmy TKD | CCG pomagają w realizacji projektów znacznie szybciej i taniej.

SERVO CONFEcTION
Gotowe do podłączenia.

Nasze serwozespoły, według standardów producentów takich jak Siemens, SEW, BoschRexroth i innych, umożliwiają szybsze podłączenie maszyn. Dzięki temu znajdują one szerokie zastosowanie, np. w technice automatyzacji, technice napędów, sterowania i kontroli produkcji, w systemach przeładunkowych, w przemyśle samochodowym, a nawet w łańcuchach prowadzących energię.

SPIRAL CABLE
Dla maksymalnej elastyczności.

Kable spiralne spełniają najwyższe wymagania mechaniczne. Ze względu na swój unikalny kształt, jako jedyne są w stanie wytrzymać 3-krotne obciążenia – wydłużenie, zginanie i skręcanie. Są więc prawdziwymi mistrzami w swoim zawodzie, gdzie wymagana jest energia i/lub dane w szybko zmieniających się pozycjach w przestrzeni trójwymiarowej.

Taśma tkana
Alternatywne połączenie.

W porównaniu z konwencjonalnymi kablami i skomplikowanymi łańcuchami kablowymi, kable taśmowe z tkaniny są technicznie i ekonomicznie atrakcyjną alternatywą. Dzięki procesowi tkania, tekstylne kable taśmowe gwarantują gęstość upakowania i oferują wyraźne przyporządkowanie zintegrowanych komponentów całej kompozycji.

LINIE SPECJALNE
Więcej niż standard.

Skorzystaj z naszego osobistego doradztwa, chętnie bezpośrednio u Ciebie. Nasi inżynierowie ds. zastosowań oraz pracownicy działu sprzedaży służą pomocą w przypadku pytań technicznych dotyczących zastosowania, właściwości produktu lub wyboru materiałów.

DRUKARNIA
Wartość indywidualnego rozpoznania.

Dzięki indywidualnej wartości rozpoznawczej nadajesz swojemu rozwiązaniu kablowemu i liniowemu nowe oblicze. Wielu naszych klientów już wyposaża swoje kable w osobistą nazwę firmy, stronę internetową lub hasło reklamowe w celu łatwiejszej identyfikacji.

Obsługa klienta z TKD | CCG
Chętnie doradzimy w temacie usług kablowych.