Zespół serwonapędów TKD CONNECT

Gotowy do podłączenia silnik i
Linie sprzężenia zwrotnego dla
Napędy serwomotorów.

POŁĄCZENIE – zespół serwomechanizmów.

Coraz więcej branż wymaga bardziej złożonych i kompaktowych systemów kablowych i montażowych. Dlatego też wymagane jest podstawowe przyłącze silnika lub podstawowy kabel sprzężenia zwrotnego bezpośrednio z obrabiarki do szafy sterowniczej lub jako kabel przedłużający pomiędzy systemami.

Nasze serwozespoły, według standardów producentów takich jak Siemens, SEW, BoschRexroth i innych, umożliwiają szybsze podłączenie maszyn. Dzięki temu znajdują one szerokie zastosowanie, np. w technice automatyzacji, technice napędów, sterowania i kontroli produkcji, w systemach przeładunkowych, w przemyśle samochodowym, a nawet w łańcuchach prowadzących energię.

Optymalne rozwiązanie okablowania to wolne od zakłóceń połączenie zasilania i transmisji danych. Idziemy o krok dalej i łączymy zespoły serwomechanizmów z kablami hybrydowymi. Dzięki kablom hybrydowym servo, silnik i falownik są połączone tylko jednym kablem, a nie jak zwykle 2 lub 3 (rozwiązanie jednoprzewodowe). Zasilanie, sygnały enkodera i sterowanie hamulcem są więc połączone w jednym kablu, co czyni go atrakcyjnym dla techniki klimatyzacyjnej, przemysłu spożywczego, produkcji papieru i stali, obróbki metali, jak również w sektorze maszyn drukarskich i w wielu innych dziedzinach. Oszczędza to miejsce, czas i pieniądze, ponieważ tylko jeden kabel musi być zamówiony, ułożony i przechowywany.

Zespoły serwomechanizmów według standardów systemowych

Obsługiwane systemy takie jak:

B&R
Baumüller
Berger Lahr
Techniki kontroli
ELAU
Fagor
FANUC
Heidenhain
Jetter
Lenze
LTi DRiVES
NUM
Omron
Rexroth
SEW
Siemens
Sick
Rummage

Obsługa klienta z TKD | CCG
Chętnie doradzimy Państwu w temacie serwomechanizmów.

TKD | CCG SERVICE
Znajdź odpowiedzi za pomocą jednego kliknięcia.

KABEL NA ZAMÓWIENIE
DRUK INDYWIDUALNY
DOSTAWA 24h
ZARZĄDZANIE MAGAZYNEM
DOSTAWY W SYSTEMIE JUST-IN-TIME
DOSTAWA NA CAŁY ŚWIAT
SPRAWDZANIE DOSTĘPNOŚCI