Wiązki kablowe dla robotów przemysłowych

Okablowanie robotów przemysłowych

Inną ważną branżą, dla której produkujemy wiązki kablowe, jest robotyka.

Dla zachowania stabilności oraz jak najwyższej jakości połączeń elektrycznych, do zaciskania terminali używane są prasy oraz aplikatory automatyczne wyposażone w wbudowany moduł CFA, który pozwala na dokładną analizę siły wykonywanego zacisku.

Dbając o jak największą kontrolę procesu montażu komponentów skręcanych, używamy specjalistycznych narzędzi i pomocy np. klucz dynamometryczny.

Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami i producentami komponentów, osiągamy wysoką odporność produktów na uszkodzenia mechaniczne, na które narażone są wyroby pracujące w trudnych warunkach przemysłowych.

Konfekcjonujemy okablowanie robotów o różnych parametrach, właściwościach i przeznaczeniu.

zaawansowane wiązki kabli elektrycznych

Charakterystyka produktów

  • wysoka elastyczność i trwałość wiązek
  • wiązki łączące funkcje elektryczne i pneumatyczne

Przeznaczenie przykładowych produktów które produkujemy dla tej branży:

  • wiązki wykorzystywane w systemach monitoringu
  • narzędzia pneumatyczne

skomplikowane projekty

Wiedza oraz doświadczenie które posiadamy pozwalają na realizację nawet najbardziej skomplikowanego projektu. Codziennie stajemy na wysokości zadania aby spełnić oczekiwania klientów.

niezawodna jakość

Inwestycje w nowoczesny sprzęt oraz wyspecjalizowana kadra sprawiają, że produkty opuszczające naszą firmę spełniają najwyższe standardy i są wysokiej jakości.

terminowość dostaw

Nasza elastyczność i optymalizacja łańcucha dostaw odzwierciedlone są wysokim wskaźnikiem terminowości dostaw osiąganym na bardzo wysokim poziomie.