Okablowanie pojazdów specjalnych

Wiązki elektryczne
do pojazdów specjalnych

Konfekcjonujemy wiązki używane w pojazdach o specjalnym przeznaczeniu, jak na przykład dźwigi oraz pojazdy strażackie. Wyroby tego typu charakteryzują się dużymi gabarytami: długością osiągającą nawet do 25 metrów oraz wagą końcową oscylującą w granicach 120kg.

Ilość przewodów użytych w jednym produkcie dochodzi nawet do 1100sztuk. Okablowanie do pojazdów specjalnych musi odznaczać się wysoką odpornością na czynniki erozyjne.

IPC/WHMA-A-620 – w celu osiągniecia jak najwyższej jakości wyrobu końcowego, pracujemy zgodnie w wymaganiami montażu sprecyzowanymi w normie IPC/WHMA-A-620 oraz wewnętrznych standardach oraz wymaganiach naszych klientów.

Satysfakcja klienta wynikająca z wydłużonego życia wiązek kablowych, jest dla nas bezcenna.

wiązka kabli elektrycznych produkcja

Charakterystyka produktów

Wyspecyfikowane przez klienta obciążenie pojazdów i agregatów wymaga od nas odpowiedniego przygotowania produktów – tak aby sprostały trudnym warunkom pracy. W naszej produkcji uwzględniać musimy takie wymogi jak:

  • Wpływ kurzu, chłodu, ciepła i wilgoci na instalację elektryczną
  • Czyszczenie pojazdu za pomocą odkurzacza parowego i produktów
    chemicznych
  • System kontroli pojazdu bazujący na magistrali CAN pomimo silnych wibracji
  • Restrykcyjne wymagania dotyczące systemu kontroli silnika, hydrauliki i innych funkcji pojazdu
  • Kable bateryjne do 95 mm² i linie danych od 0,14 mm² w jednej tablicy zasilania

skomplikowane projekty

Wiedza oraz doświadczenie które posiadamy pozwalają na realizację nawet najbardziej skomplikowanego projektu. Codziennie stajemy na wysokości zadania aby spełnić oczekiwania klientów.

niezawodna jakość

Inwestycje w nowoczesny sprzęt oraz wyspecjalizowana kadra sprawiają, że produkty opuszczające naszą firmę spełniają najwyższe standardy i są wysokiej jakości.

terminowość dostaw

Nasza elastyczność i optymalizacja łańcucha dostaw odzwierciedlone są wysokim wskaźnikiem terminowości dostaw osiąganym na bardzo wysokim poziomie.