Twoja kariera
w Schrade Cable Technology

Zostań częścią naszego zespołu!

Specjalista ds. zakupów (m/k/d)

Twoje zadania:

  • Prowadzenie planowania materiałowego w ramach zakupów operacyjnych
  • Przyczynianie się do strategicznego dopasowania łańcucha dostaw
  • Uzyskanie i wybór ofert w tym. Negocjacje cenowe
  • Monitorowanie terminów dostaw i zapewnienie dostępności towarów, także dla naszej produkcji za granicą
  • Zarządzanie danymi podstawowymi i cenowymi
  • Audyt
  • Komunikacja z dostawcami i działami w środowisku naszej międzynarodowej firmy
  • Aktywny udział w zarządzaniu wąskim gardłem

Twój profil:

  • Ukończyłeś szkolenie jako urzędnik przemysłowy, najlepiej z dalszym kształceniem i kwalifikacjami do tej odpowiedzialności.
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakupie produktów przemysłowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Pewna obsługa popularnych aplikacji MS Office
  • Znajomość SAP jest pożądana
  • Jesteś graczem zespołowym, zaangażowanym, elastycznym, odpowiedzialnym i przyzwyczajonym do samodzielnej pracy

Oferujemy:

  • Interesująca i zróżnicowana odpowiedzialność w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na pełny etat w miłej atmosferze pracy i koleżeńskim zespole
  • Dobre perspektywy na Twój dalszy rozwój i możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

Zainteresowanie wzbudzone?

Więc zgłoś się do nas

Prosimy o kontakt:

Schrade Kabeltechnik GmbH
Pan Johannes Rettenmeier

Kierownik działu sprzedaży
Ulica Carl-Benz 1
89604 Allmendingen