Dystrybucja

Sprzedaż na ca­łym świe­cie spec­jal­nych kabli i ak­ce­so­riów do kabli

Sprzedaż na całym świecie szerokiej gamy kabli i akcesoriów kablowych klientom OEM i hurtownikom z różnych lokalizacji w Niemczech, Holandii, Belgii, Włoszech, Polsce, Francji, USA i Chinach.

CCG jest jednym z wiodących światowych dostawców kabli, gotowych do podłączenia systemów kablowych i akcesoriów kablowych. Naszym celem jest zawsze znalezienie najlepszego możliwego rozwiązania dla naszych klientów, bez względu na to, jak złożone lub unikalne mogą być Twoje wymagania.

Oprócz naszych standardowych pozycji, wspólnie z naszymi klientami aktywnie rozwijamy produkty i rozwiązania systemowe, które są specjalnie dostosowane do potrzeb klientów i przekonują pod względem funkcjonalności, jakości i opłacalności.

Nasi partnerzy dystrybucyjni

Skontaktuj się z nami

Nasze inne jednostki biznesowe

PRODUKCJA

Produkcja elastycznych kabli niskiego napięcia do zastosowań przemysłowych. Zaawansowana technologia i zorientowana na klienta procedura kontroli jakości zdobyły zaufanie wielu firm w całej Europie.

MONTAŻ

Specyficzne dla klienta wymagania dotyczące okablowania i pakowania stają się coraz bardziej zróżnicowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Na każdym kroku mamy eksperta, który towarzyszy Ci przez cały czas.