Produkcja

Kable specjalne do zastosowań przemysłowych

Produkcja specjalnych kabli dla szerokiej gamy rynków docelowych i klientów indywidualnych dostarczana jest z naszego magazynu.

Specjalizujemy się w produkcji elastycznych kabli niskiego napięcia do zastosowań przemysłowych. Zaawansowana technologia i procedury kontroli jakości prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, skoncentrowaną na potrzeby naszych klientów, zdobyły zaufanie wielu firmach w całej Europie.

Jesteśmy w stanie wyprodukować kable w szerokim asortymencie. Produkowane kable mają zakres od 0,14 mm2 do 300 mm2 i od 2 do 65 żył wewnętrznych. Dostępnych jest sześć opcji izolacji i poszycia: PVC, HF, PUR, TPE, PE, XLPE i EPDM. Do wyboru mamy napięcia robocze 300/300, 300/500, 450/750 lub 600/1000. Temperatura pracy może wynosić od -60⁰C do +105⁰C. Dostępnych jest siedem stylów: nieekranowany, ekranowany oplot miedziany, taśma ekranowana, pancerz stalowy, kabel kompozytowy, kabel bardzo elastyczny i kabel niestandardowy. Ponadto jesteśmy w stanie wyprodukować różne certyfikaty, w tym IMQ, IMQ HAR, VDE, TUV i UL/CSA, a także zgodność
z RoHS i REACH.

Nasz partner produkcyjny

Skontaktuj się z nami

Nasze inne jednostki biznesowe

DYSTRYBUCJA

Globalna dystrybucja szerokiej gamy specjalistycznych kabli i akcesoriów kablowych do klientów OEM i hurtowni z wielu lokalizacji w Polsce, Niemczech, Holandii, Belgii, Włoszech i Chinach.

MONTAŻ

Indywidualne wymagania klienta dotyczące okablowania i pakowania stają się coraz bardziej zróżnicowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Na każdym kroku mamy eksperta, który towarzyszy Ci przez cały czas.